Home » Agenda » Infosessie over het gebruik van De Digitale Werkbank
Bijeenkomst

Infosessie over het gebruik van De Digitale Werkbank

Annoteren via laptop
18 juni 2026
Online

NSvP en SBCM zijn in samenwerking met Cedris en tien sociaal werkbedrijven de kansen aan het verkennen van de nieuwe digitale werksoort ‘annoteren’. Dat is het labelen van digitale content om AI-modellen te trainen. Een deel daarvan is relatief eenvoudig en repetitief werk. Om werknemers en sociaal ontwikkelbedrijven te laten kennismaken met deze digitale werksoort hebben we een online oefenomgeving ontwikkeld genaamd De Digitale Werkbank.

Infosessies om meteen zelf te starten

Wil jij als werkbegeleider of ontwikkelcoach als een van de eersten aan de slag met de Digitale Werkbank? Sluit dan online aan bij een van de twee infosessies in juni. Ontdek hoe je dit instrument praktisch inzet voor jouw werknemers.
We laten je zien hoe de werkbank werkt, welke taken beschikbaar zijn en je hoort hoe we in deze pilotfase willen leren van de demosessies die werknemers in 30 tot 60 minuten doorlopen. Na afloop kun je direct zelf starten met je eigen werknemers.

Data en tijden infosessies

  • 18 juni: 13.00 – 14.00 (online)
  • 23 juni: 09.30 – 10.30 (online)

De bijeenkomst is bedoeld voor werkbegeleiders en ontwikkelcoaches van sociaal ontwikkelbedrijven.

Aanmelden infosessie De Digitale Werkbank